Komisyonlar



Staj Komisyonu

Görev Süresi 3 Yıldır.
Prof.Dr. Mustafa ÜNLÜ 
(01.01.2016)
Prof.Dr. Kubilay Kazım VURSAVUŞ (01.01.2016)
Doç.Dr. Hatıra TAŞKIN (01.01.2016)
Doç.Dr. Asiye AKYILDIZ (01.01.2016)
Doç.Dr. Cenk DÖNMEZ (01.01.2016)
Yrd.Doç.Dr. Kemal Yalçın GÜLÜT (01.01.2016)
Yrd.Doç.Dr. Davut Soner AKGÜL (01.01.2016)
Yrd.Doç.Dr. Ufuk GÜLTEKİN (01.01.2016)
Yrd.Doç.Dr. Sezer SİNAN (01.01.2016)
Doç.Dr. Uğur SERBESTER (01.01.2016)


Eğitim-Öğretim Komisyonu

Görev Süresi 3 Yıldır.
Prof.Dr. Hakan ÖZKAN (01.01.2016)
Prof.Dr. Dilek BOSTAN BUDAK (01.01.2016)
Prof.Dr. Zeliha BEREKET BARUT (01.01.2016)
Prof.Dr. Selim EKER (01.01.2016)
Prof.Dr. Serpil TANGOLAR (01.01.2016)
Doç.Dr. Mikail BAYLAN (01.01.2016)
Doç.Dr. Türkan KEÇELİ MUTLU (01.01.2016)
Yrd.Doç.Dr. Burçak KAPUR (01.01.2016)
Yrd.Doç.Dr. Davut Soner AKGÜL (01.01.2016)
Yrd.Doç.Dr. Yüksel ÜNLÜKAPLAN (01.01.2016)

Araştırma Fonu Uzmanlar Grubu

Görev Süresi 4 Yıldır.
Prof.Dr. Hakan ÖZKAN (Başkan) (12.12.2014)
Prof.Dr. Halime Yıldız DAŞGAN (12.12.2014)
Prof.Dr. Hakan ALPHAN (12.12.2014)
Prof.Dr. Nazan KOLUMAN (12.12.2014)
Prof.Dr. Kubilay Kazım VURSAVUŞ (12.12.2014)


Ders Kitapları ve Yardımcı Ders Kitapları Yayın Komisyonu

Görev Süresi 2 Yıldır.
Prof.Dr. Hakan ÖZKAN (Başkan) (04.03.2017)
Prof.Dr. H. Hüseyin ÖZTÜRK (04.03.2017)
Prof.Dr. Sibel UYGUR (04.03.2017)
Yrd.Doç.Dr. Kemal Yalçın GÜLÜT (04.03.2017)
Doç.Dr. Türkan KEÇELİ MUTLU (04.03.2017)


Dergi Yayın Komisyonu

Görev Süresi 3 Yıldır.
Prof.Dr. Mahmut ÇETİN (01.01.2016)
Prof.Dr. Hasan Hüseyin ÖZTÜRK (01.01.2016)
Prof.Dr. Serap GÖNCÜ (01.01.2016)
Prof.Dr. Serkan SELLİ (01.01.2016)
Doç.Dr. Bülent ERENOĞLU (01.01.2016)
Yrd.Doç.Dr. Orhan BOZAN (01.01.2016)

Yardımcı Doçent Görev Sürelerinin Uzatılması ve Değerlendirme Komisyonu

Görev Süresi 3 Yıldır.
Yrd.Doç.Dr. Ufuk GÜLTEKİN
(20.11.2015)
Prof.Dr. Mukaddes KAYIM
Doç.Dr. Bülent ERENOĞLU


Ç.Ü. Ziraat Fakültesi Erasmus Öğrenim Hareketliliği ve Erasmus Staj Hareketliliği Koordinatörleri

Prof.Dr. Yeşim Yalçın MENDİ Fakülte Koordinatörü

 

Prof.Dr. Yeşim Yalçın MENDİ Bahçe Bitkileri Bölümü
Yrd.Doç.Dr. Muharrem A. KAMBEROĞLU Bitki Koruma Bölümü
Doç.Dr. Türkan KEÇELİ MUTLU Gıda Mühendisliği Bölümü
Prof.Dr. Hakan ALPHAN Peyzaj Mimarlığı Bölümü
Yrd.Doç.Dr. Tuna ALEMDAR Tarım Ekonomisi Bölümü
Ar.Gör.Dr. Çağdaş CİVELEK Tarım Makinaları Bölümü
Yrd.Doç.Dr. Burçak KAPUR Tarımsal Yapılar ve Sulama Bölümü
Prof.Dr. Veyis TANSI Tarla Bitkileri Bölümü
Doç.Dr. E. Bülent ERENOĞLU Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü
Prof.Dr. Ladine ÇELİK Zooteni Bölümü

Farabi Koordinatörleri

Prof. Dr. Saadet BÜYÜKALACA Bahçe Bitkileri
Yrd. Doç. Dr. Muharrem A.KAMBEROĞLU Bitki Koruma
Doç. Dr. M. Sertaç ÖZER Gıda Mühendisliği
Prof. Dr. M. Faruk ALTUNKASA Peyzaj Mimarlığı
Yrd. Doç. Dr. Tuna ALEMDAR Tarım Ekonomisi
Doç. Dr. Sait M. SAY Tarım Makinaları ve Tekno. Müh.
Prof. Dr. Derya ÖNDER Tarımsal Yapılar ve Sulama
Prof. Dr. Veyis TANSI Tarla Bitkileri
Prof. Dr. Selim EKER Toprak Bilimi ve Bitki Besleme
Prof. Dr. Serap GÖNCÜ Zootekni

 

Mevlana Değişim Programı

Prof. Dr. Kubilay Kazım VURSAVUŞ Fakülte Koordinatörü

 

Prof. Dr. Serpil TANGOLAR Bahçe Bitkileri
Prof. Dr. Serkan SELLİ Gıda Mühendisliği
Prof. Dr. Kubilay Kazım VURSAVUŞ Tarım Makinaları ve Tek. Müh.
Prof. Dr. Derya ÖNDER Tarımsal Yapılar ve Sulama
Prof. Dr. Veyis TANSI Tarla Bitkileri
Prof. Dr. Selim EKER Toprak Bilimi ve Bitki Besleme
Prof. Dr. Nazan KOLUMAN Zootekni
Doç. Dr. Cenk DÖNMEZ Peyzaj Mimarlığı
Yrd. Doç. Dr. Orhan BOZAN Bitki Koruma
Yrd. Doç. Dr. Tuna ALEMDAR Tarım Ekonomisi



ARAŞTIRMA UYGULAMA ÇİFTLİĞİ KOMİSYONU

Görev Süresi  3 Yıldır.
Prof.Dr. M.Bülent TORUN (Başkan) (20.11.2015)
Doç.Dr. Mikail BAYLAN (20.11.2015)
Prof.Dr. A.Oğuz DİNÇ (20.11.2015)
Prof.Dr. Ö. Faruk EMEKSİZ (20.11.2015)
Prof.Dr. Hakan ÖZKAN (20.11.2015)
Prof.Dr. Mukaddes KAYIM (20.11.2015)
Doç.Dr. Işıl VAR (20.11.2015)
Doç.Dr. Sait M.SAY (20.11.2015)
Doç.Dr. İlknur SOLMAZ (20.11.2015)
Doç.Dr. Cenk DÖNMEZ (20.11.2015)
Yrd.Doç.Dr. Burçak KAPUR (20.11.2015)
 Yrd.Doç.Dr. Kemal GÜLÜT (AUÇ Müdürü)

ÖĞRENCİ DİSİPLİN KOMİSYONU

Görev Süresi  3 Yıldır.
Prof.Dr. Ali Musa BOZDOĞAN (Başkan) (01.01.2016)
Doç.Dr. Celalettin BARUTÇULAR (01.01.2016)
Doç.Dr. İlknur SOLMAZ (01.01.2016)

İŞÇİ DİSİPLİN KOMİSYONU

Görev Süresi  3 Yıldır.
Prof.Dr. Osman TORUN (Başkan) (01.01.2016)
Prof.Dr. Serpil TANGOLAR (01.01.2016)
Sendika Temsilcisi (01.01.2016)


MEMUR DİSİPLİN KOMİSYONU

Görev Süresi  3 Yıldır.
Prof.Dr. Saliha KIRICI (Başkan) (01.01.2016)
Prof.Dr. Ali Musa BOZDOĞAN (01.01.2016)
Doç.Dr. Uğur SERBESTER (01.01.2016)


SOSYAL VE SPORTİF ETKİNLİNLER KOMİSYONU

Görev Süresi  3 Yıldır.
Prof.Dr. Dilek BOSTAN BUDAK (Başkan) (01.01.2016)
Prof.Dr. Işıl VAR (01.01.2016)
Prof.Dr. Derya ÖNDER (01.01.2016)
Yrd.Doç.Dr. Muharrem A. KAMBEROĞLU (01.01.2016)


BİLGİ İŞLEM KOMİSYONU

Görev Süresi  3 Yıldır.
Prof.Dr. Cengiz KAZAK (Başkan) (20.11.2015)
Doç.Dr. Celalettin BARUTÇULAR

Doç.Dr. Cengiz USLU

Doç.Dr. E. Bülent ERENOĞLU

Prof.Dr. Okan ÖZKAYA

Yrd.Doç.Dr. Cahit GÜNGÖR

Yrd.Doç.Dr. Hakan BENLİ

Dr.Dr. Levent KOÇ

Arş.Gör. Figen YILDIZ

Arş.Gör. Çağdaş ÇİVELEK