Dekanlarımız

 

Adı – Soyadı

Göreve Başlama

Tarihi

Görev Bitiş

Tarihi

Prof.Dr. İ. Akif KANSU

21.06.1967

04.11.1968

(Kurucu Dekan)

04.11.1968

20.11.1970

Prof.Dr. Kemal GÖKÇE

20.11.1970

01.11.1972

Prof.Dr. Mithat ÖZSAN

02.11.1972

04.12.1973

Prof.Dr. Muhsin YILMAZ

05.12.1973

10.11.1974

Prof.Dr. Osman TEKİNEL

17.11.1974

17.11.1977

Prof.Dr. Hüseyin ÖZBEK

17.11.1977

17.11.1980

Prof.Dr. Ercan TEZER

17.11.1980

01.09.1982

Prof.Dr. Şefik YEŞİLSOY

01.09.1982

15.09.1985

Prof.Dr. Osman TEKİNEL

16.09.1985

15.04.1994

Prof.Dr. Aytekin BERKMAN

25.07.1994

25.07.1997

Prof.Dr. Nedim UYGUN

20.10.1997

04.03.2002

Prof.Dr. Rifat DERİCİ

18.04.2002

18.04.2005

Prof.Dr. Ayzin B. KÜDEN

07.06.2005

19.12.2005

Prof.Dr. Ayzin B. KÜDEN

02.01.2006

08.02.2012

Prof.Dr. Mustafa GÖK

09.02.2012

20.11.2012

Prof.Dr. İ. Halil ELEKCİOĞLU

20.11.2012

19.07.2016